Výsledková listina závodu - ročník 2021

Kategorie:

Pořadí Jméno Kategorie Čas startu 1. mezičas 2. mezičas Čas v cíli Celkový čas
1.Jurča PetrDTM 17:0016. 8:3316. 15:1216. 23:5816:58
2.Panáček LukášDTM 17:0016. 8:3216. 15:1216. 23:5916:59
3.Adámek ZbyněkDTM 17:0016. 8:3916. 16:2617. 1:2418:24
4.Fortelný StanislavDTM 17:0016. 8:5516. 16:4717. 2:4519:45
5.Bayerová HelenaDTW 27:0016. 8:5516. 16:4717. 2:4919:49
6.Brlejová SarahDTW 17:0016. 9:3216. 17:5217. 3:0320:03
7.Král Hajlichová IvetaDTW 17:0016. 9:0516. 17:5317. 3:1220:12
8.Koláček PatrikDTM 27:0016. 8:4416. 17:1117. 3:2820:28
9.Pacáková KateřinaDTW 27:0016. 9:0716. 17:3317. 4:2521:25
10.Plaštiaková MiroslavaDTW 27:0016. 9:1116. 18:1617. 4:5221:52
11.Kolář PetrDTM 17:0016. 8:5916. 18:1517. 6:4623:46
12.Štelclová LenkaDTW 17:0016. 8:5916. 18:1517. 6:4623:46
13.Dobšík MilanDTM 27:0016. 9:3216. 19:4117. 7:4524:45
14.Rečka VojtěchDTM 17:0016. 9:1916. 23:0817. 8:1225:12
15.Školník PavelDTM 27:0016. 9:3916. 20:3917. 8:4025:40
16.Šeda JanDTM 27:0016. 9:3416. 20:3917. 9:0226:02
17.Tonder ČestmírDTM 27:0016. 9:3116. 19:4517. 10:3527:35
18.Navrátil PetrDTM 17:0016. 9:1616. 20:4517. 12:0229:02
19.Rössl TomášDTM 17:0016. 9:0916. 21:1017. 12:5629:56
20.Vlček ViktorDTM 27:0016. 9:2516. 21:1017. 12:5729:57
21.Rožňová AnnaDTW 27:0016. 10:0516. 22:3017. 15:0932:09
22.Pospíšilová MichaelaDTW 27:0016. 10:2816. 23:0417. 15:4032:40
23.Staníková DagmarDTW 27:0016. 9:4816. 22:1517. 16:3833:38
24.Hamberger MartinDTM 17:0016. 9:3216. 22:1517. 16:3833:38
25.Knopová KateřinaDTW 27:0016. 9:3216. 22:0817. 18:0535:05
26.Veselá AlenaDTW 27:0016. 9:5116. 22:4917. 18:0635:06
27.Navrátilová MonikaDTW 27:0016. 9:3216. 22:0817. 18:0735:07
28.Egg JiříDTM 17:0016. 9:5316. 22:4817. 18:1435:14
29.Lédl MartinDTM 27:0016. 10:0016. 23:0817. 18:3535:35
30.Hamáková NikolDTW 17:0016. 10:0016. 23:0717. 18:3535:35
31.Rečka VlastimilDTM 27:0016. 10:0016. 23:0817. 18:3635:36
32.Urbášek VladimírDTM 27:0016. 10:4717. 6:2217. 19:1136:11
33.Kolář KarelDTM 27:0016. 10:2917. 7:3817. 19:4336:43
34.Soudek VojtěchDTM 27:0016. 9:5317. 6:2017. 19:5236:52
35.Zita JiříDTM 17:0016. 11:0017. 6:3317. 21:1138:11
36.Zitová PavlínaDTW 17:0016. 11:0017. 6:3317. 21:1138:11
37.Kolátorová AnnaDTW 27:0016. 10:5117. 7:4517. 22:3939:39
38.Kolátor VítDTM 27:0016. 10:5117. 7:4517. 22:3939:39
39.Mihok MichalDTM 17:0016. 10:0117. 0:4017. 22:5439:54
40.Kalinová JanaDTW 27:0016. 10:0117. 0:4017. 22:5439:54
41.Horáčková StanislavaDTW 17:0016. 10:0117. 0:4017. 22:5439:54
42.Čermáková KristýnaDTW 17:0016. 11:3517. 9:0918. 0:1841:18
43.Jandeková NelaDTW 17:0016. 11:3517. 9:0918. 0:1941:19
44.Majerová SimonaDTW 27:0016. 12:0017. 8:3418. 1:1042:10
45.Kužel VojtěchDTM 17:0016. 12:0017. 8:3418. 1:1142:11
46.Bolehovský LiborDTM 27:0016. 12:0017. 8:3418. 1:1242:12
47.Hadravová ZlataDTW 17:0016. 10:4017. 8:2818. 1:5042:50
48.Hurych JaromírDTM 27:0016. 11:2417. 11:0518. 6:3247:32
49.Hambergerová MarieDTW 17:0016. 9:3216. 22:15---DNF
50.Moore VeronicaDTW 17:0016. 11:0117. 7:23---DNF
51.Twardek TomášDTM 27:0016. 11:2417. 11:05---DNF
52.Mamula MartinDTM 17:0016. 13:3017. 16:30---DNF
53.Mamulová MartinaDTW 17:0016. 13:3017. 16:30---DNF
54.Swaczyna RadekDTM 17:0016. 8:59------DNF
55.Pačes JanDTM 27:0016. 9:07------DNF
56.Chvalný JaroslavDTM 27:0016. 9:27------DNF
57.Tomek MilanDTM 27:0016. 9:27------DNF
58.Ondrášková Jana GwenDTW 27:0016. 10:06------DNF
59.Fochlerová JitkaDTW 27:0016. 10:29------DNF
60.Fochler PetrDTM 27:0016. 10:29------DNF
61.Honěk OldřichDTM 27:0016. 10:38------DNF
62.Hirsch JanDTM 27:0016. 10:40------DNF
63.Dvořák PetrDTM 27:0016. 10:42------DNF
64.Fuk PetrDTM 17:0016. 11:01------DNF
65.Kalousková DitaDTW 27:0016. 11:01------DNF
66.Bodlák LubošDTM 27:0016. 12:13------DNF
67.Varga JakubDTM 17:0016. 13:30------DNF
68.Barvínková PetraDTW 17:0016. 9:0316. 17:10---DSQ
69.Cafourek VáclavDTM 17:0016. 10:2817. 11:03---DSQ
70.Raczová JanaDTW 17:00---------DNS
71.Vlčková BáraDTW 17:00---------DNS
72.Vejtasa MichalDTM 27:00---------DNS
73.Zikmundová VěraDTW 17:00---------DNS
74.Hrubec TomášDTM 27:00---------DNS
75.Trusková IvetaDTW 27:00---------DNS
76.Kotěšovec RadekDTM 27:00---------DNS
77.Krepsová KristýnaDTW 27:00---------DNS
78.Kourdi Soolaima "Sooli"DTW 27:00---------DNS
79.Hrubcová DanaDTW 27:00---------DNS
80.Polášek RomanDTM 27:00---------DNS