Startovní listina závodu - ročník 2021

Příjmení a jméno ID Kategorie Čas startu Počet úspěšně absolvovaných km LONGu SSŠ
Adámek Zbyněk592DTM 17:00764
Barvínková Petra930DTW 17:000
Bayerová Helena851DTW 27:00186
Bodlák Luboš191DTM 27:00971
Bolehovský Libor585DTM 27:00184
Brlejová Sarah883DTW 17:0090
Cafourek Václav529DTM 17:00669
Čermáková Kristýna905DTW 17:0090
Chvalný Jaroslav598DTM 27:00670
Dobšík Milan766DTM 27:000
Dvořák Petr22DTM 27:001587
Egg Jiří724DTM 17:00289
Fochler Petr26DTM 27:001586
Fochlerová Jitka168DTW 27:00195
Fortelný Stanislav878DTM 17:00186
Fuk Petr937DTM 17:000
Grigelová Ľubica735DTW 27:0090
Hadravová Zlata343DTW 17:00571
Hamáková Nikol891DTW 17:0090
Hamberger Martin783DTM 17:00186
Hambergerová Marie941DTW 17:000
Hirsch Jan32DTM 27:00670
Honěk Oldřich299DTM 27:001148
Horáčková Stanislava660DTW 17:00382
Hrubcová Dana855DTW 27:00186
Hrubec Tomáš856DTM 27:00186
Hurych Jaromír40DTM 27:001585
Jandeková Nela784DTW 17:00282
Jurča Petr569DTM 17:00289
Kalinová Jana612DTW 27:00479
Kalousková Dita943DTW 27:000
Knopová Kateřina912DTW 27:0090
Koláček Patrik533DTM 27:00764
Kolář Karel604DTM 27:00575
Kolář Petr427DTM 17:00770
Kolátor Vít575DTM 27:00282
Kolátorová Anna408DTW 27:00669
Kotěšovec Radek657DTM 27:0090
Kourdi Soolaima "Sooli"850DTW 27:0090
Král Hajlichová Iveta874DTW 17:0096
Krepsová Kristýna768DTW 27:000
Kužel Vojtěch798DTM 17:00186
Lédl Martin918DTM 27:0090
Majerová Simona886DTW 27:00186
Mamula Martin788DTM 17:0096
Mamulová Martina719DTW 17:0096
Mihok Michal728DTM 17:00293
Moore Veronica853DTW 17:0090
Navrátil Petr848DTM 17:00186
Navrátilová Monika849DTW 27:0090
Ondrášková Jana Gwen92DTW 27:001107
Pacáková Kateřina615DTW 27:00289
Pačes Jan337DTM 27:00769
Panáček Lukáš836DTM 17:00289
Plaštiaková Miroslava745DTW 27:00389
Polášek Roman102DTM 27:00896
Pospíšilová Michaela89DTW 27:00489
Raczová Jana234DTW 17:00101
Rečka Vlastimil736DTM 27:00280
Rečka Vojtěch595DTM 17:00575
Rössl Tomáš925DTM 17:000
Rožňová Anna305DTW 27:00675
Šeda Jan276DTM 27:001274
Školník Pavel817DTM 27:00289
Soudek Vojtěch322DTM 27:00874
Staníková Dagmar777DTW 27:00199
Štelclová Lenka879DTW 17:0096
Swaczyna Radek629DTM 17:0090
Tomek Milan916DTM 27:0090
Tonder Čestmír307DTM 27:00675
Trusková Iveta726DTW 27:000
Twardek Tomáš412DTM 27:00862
Urbášek Vladimír139DTM 27:00999
Varga Jakub720DTM 17:000
Vejtasa Michal635DTM 27:00471
Veselá Alena655DTW 27:00574
Vlček Viktor224DTM 27:001375
Vlčková Bára9DTW 17:00520
Zikmundová Věra647DTW 17:00190
Zita Jiří526DTM 17:00285
Zitová Pavlína545DTW 17:00189

Zkrácená trasa

Příjmení a jméno ID Kategorie Čas startu
Adamíková Kateřina624MID W7:00
Čechová Eva934MID W7:00
García Rivas Marta948MID W7:00
Hanyková Zuzana933MID W7:00
Horáček Radovan822MID M7:00
Ján Jiří792MID M7:00
Jedlička Jakub940MID M7:00
Junk Pavel793MID M7:00
Krbcová Veronika939MID W7:00
Kuběna Radim935MID M7:00
Kubíček Lubomír791MID M7:00
Macková Renáta866MID W7:00
Maralíková Magda870MID W7:00
Pančocha Jaroslav944MID M7:00
Radvanská Kateřina821MID W7:00
Redlová Markéta688MID W7:00
Sztymon Pavel904MID M7:00
Válková Pavlína946MID W7:00
Větrovec Jan936MID M7:00
Vyssiou Anna932MID W7:00