Startovní listina závodu - ročník 2019

Příjmení a jméno ID Kategorie Čas startu Počet úspěšně absolvovaných km LONGu SSŠ
Adámek Zbyněk592DTM 17:00578
Andrlová Dagmar777DTW 27:00103
Antošová Michaela869DTW 17:000
Barák Roman831DTM 27:00103
Bartoňková Lucie607DTW 17:00190
Bayerová Helena851DTW 27:000
Berka Zdeněk887DTM 17:000
Bodlák Luboš191DTM 27:00971
Bolehovský Libor585DTM 27:0094
Brlejová Sarah883DTW 17:000
Cafourek Václav529DTM 17:00483
Červinková Jiřina835DTW 17:000
Chvalný Jaroslav598DTM 27:00484
Čiperová Lenka19DTW 27:00798
Čípová Hana608DTW 17:00192
Deverová Romana863DTW 17:000
Dluhošová Zuzana499DTW 17:00389
Družba Lukáš628DTM 17:000
Dvořák Petr22DTM 17:001401
Egg Jiří724DTM 17:00103
Fochlerová Jitka168DTW 27:00105
Fortelný Stanislav878DTM 17:000
Gejdoš Matej779DTM 27:00199
Honěk Oldřich299DTM 27:00962
Hrubcová Dana855DTW 27:000
Hrubec Tomáš856DTM 27:000
Hurych Jaromír40DTM 27:001399
Jandeková Nela784DTW 17:0096
Jurečková Irena764DTW 27:000
Kašparová Věra647DTW 17:0094
Kdýr Marian334DTM 27:00382
Kiršbaum Jakub864DTM 17:000
Kocourek Lubomír894DTM 27:000
Koláček Patrik533DTM 27:00578
Kolář Karel604DTM 27:00389
Kolář Petr427DTM 17:00674
Kolátor Vít575DTM 27:00192
Kourdi Soolaima850DTW 27:000
Král Aleš833DTM 17:000
Král Hajlichová Iveta874DTW 17:000
Krepsová Kristýna768DTW 27:000
Křováková Hana436DTW 27:00190
Kužel Vojtěch798DTM 17:000
Lédlová Martina772DTW 17:00199
Majerová Simona886DTW 27:000
Mamula Martin788DTM 17:0096
Matrková Jana326DTW 27:00873
Merva Lukáš873DTM 17:000
Mihok Michal728DTM 17:00293
Müller Martin729DTM 17:0094
Navrátil Petr848DTM 17:000
Navrátilová Monika849DTW 17:000
Novotná Darina897DTW 17:000
Pacáková Kateřina615DTW 17:00103
Pačes Jan337DTM 17:00679
Panáček Lukáš836DTM 17:00103
Pichrtová Lucie815DTW 17:00103
Plaštiaková Miroslava745DTW 27:00293
Podoláková Milena722DTW 27:00293
Pokorná Veronika698DTW 17:000
Pokorný Ctirad561DTM 27:000
Polášek Roman102DTM 27:00800
Pospíšilová Michaela89DTW 27:00399
Raczová Jana234DTW 17:00101
Rafajová Alena648DTW 17:00293
Rečka Vojtěch595DTM 17:00389
Rožňová Anna305DTW 27:00489
Šeda Jan276DTM 27:001088
Šikuta Erik683DTM 27:00190
Školník Pavel817DTM 27:00103
Soudek Vojtěch322DTM 27:00778
Staník Antonín603DTM 27:0096
Staníková Kamila888DTW 17:000
Štelclová Lenka879DTW 17:000
Strašil Miroslav812DTM 17:000
Suchardová Jana612DTW 27:00293
Tichá Anna408DTW 17:00669
Tonder Čestmír307DTM 27:00585
Twardek Tomáš412DTM 27:00676
Vala Viktor892DTM 27:000
Vargová Martina719DTW 17:0096
Vejtasa Michal635DTM 27:00285
Veselá Alena655DTW 27:00388
Vlček Viktor224DTM 27:001189

Zkrácená trasa

Příjmení a jméno ID Kategorie Čas startu
Adamíková Kateřina624MID W7:00
Antoš Jan871MID M7:00
Bajs Peter746MID M7:00
Bajsová Sylva618MID W7:00
Blecha Oldřich882MID M7:00
Budínová Marie861MID W7:00
Čada Radomír741MID M7:00
Červenáková Zlata809MID W7:00
Grigel Roman749MID M7:00
Hamáková Nikol891MID W7:00
Horáček Radovan822MID M7:00
Hronová Martina852MID W7:00
Ján Jiří792MID M7:00
Janošková Jana818MID W7:00
Jareš Ondřej555MID M7:00
Jochec Tomáš895MID M7:00
Kakáčová Jana769MID W7:00
Kalinová Monika875MID W7:00
Kantorová Kateřina896MID W7:00
Klapálková Gabriela876MID W7:00
Kočí Monika702MID W7:00
Kolářská Monika867MID W7:00
Kolářský Petr868MID M7:00
Komrska Petr854MID M7:00
Kovář Martin889MID M7:00
Kubíček Lubomír791MID M7:00
Lédlová Kristýna627MID W7:00
Lichková Zdenka419MID W7:00
Macková Renáta866MID W7:00
Maralíková Magda870MID W7:00
Medková Kateřina880MID W7:00
Nevrkla Pavel617MID M7:00
Nováčková Taťána857MID W7:00
Novák Roman847MID M7:00
Nováková Martina846MID W7:00
Ott Michal872MID M7:00
Radvanská Kateřina821MID W7:00
Redlová Markéta688MID W7:00
Schenková Alexandra890MID W7:00
Smékalová Ladislava625MID W7:00
Solanský Robin862MID M7:00
Šopáková Michaela865MID W7:00
Štibrányiová Eva844MID W7:00
Stoklásek Martin860MID M7:00
Stolárik Peter407MID M7:00
Sušánka Robert884MID M7:00
Sušánková Lenka885MID W7:00
Swaczyna Radek629MID M7:00
Sztymonová Lenka845MID W7:00
Vaňková Nikola706MID W7:00